
Свічка інтер'єрна, арома "bubble mini" з натурального соєвого воску ручої роботи, декоративна, еко, 40 г 4х4х4 см.
119 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: TK_16
🕯️ Інтер'єрна свічка з натурального соєвого воску — ручна робота
Стильна декоративна свічка з 100% натурального соєвого воску — ідеальне доповнення до сучасного інтер'єру та затишний акцент у будь-якому просторі. Завдяки мінімалістичному дизайну свічка гармонійно вписується в будь-який стиль: сканді, мінімалізм, лофт, модерн, еко.
Свічка виготовлена вручну, не містить парафіну, токсинів і шкідливих домішок, безпечна для здоров'я та довкілля. Соєвий віск горить довше та чистіше, не виділяйте кіптяви та різких запахів.
Підійде як елемент декору для створення затишної атмосфери вдома, фотосесій, романтичних вечорів, SPA-процедур, медитації та відпочинку. Також стане стильним подарунком на день народження, 8 Березня, День Святого Валентина, новосілля або просто без приводу.
✨ Переваги:💎 100% натуральний соєвий віск
💎 Ручна робота
💎 Екологічність і безпека
💎 Тривале та рівне горіння
💎 Сучасний дизайнерський вигляд
💎 Ідеально для подарунка та декору
• Тип: інтер'єрна декоративна свічка (арома)
• Розмір: 4х4х4 см.
• Вес: 40 грам
• Матеріал: соєвий віск
• Фітиль: бавовняний
• Колір: молочно-білий з золотистою паталью
• Аромат: без запаху/ароматизована (бажані аромати вказувати при замовленні )
Аромати в наявності: кава, карамель, бузок, зелений чай із лимоном, півонія, піно колада, вечірній Париж
• Виробництво: ручна робота
Правила використання:
- Ставте свічку на підставку далеко від предметів, що легко займаються.
- Перед використанням укоротіть ґніт до 0,5 см.
- Під час першого запалювання дайте свічці прогоріти до країв.
- Не залишайте свічку без нагляду, коли вона горить.
- Не допускайте до свічок маленьких дітей і тварин.
- Не ставте свічки на наскрізні або під прямими сонячними променями.
"Candle Design" — досконала гармонія природи, стилю й аромату.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вид свічки | Свічка-фігурка |
| Матеріал виготовлення | Соєвий віск |
| Колір | Зелений |
| Ширина свічки | 40 мм |
| Глибина свічки | 40 мм |
| Висота свічки | 40 мм |
| Вага свічки | 40 г |
| Матеріал ґніту | Бавовняний |
- Ціна: 119 ₴








