DIY конструктор як Дельфін із пресованого картону. Це свого роду 3D-пазл або паперово-картонний DIY-конструктор, де деталі потрібно вичавлювати та склеювати або клеїти один з одним. У результаті виходить фігурка дельфіна.
Склад набору:
-
Картонні листи з пронумерованими деталями.
-
Інструкція зі збирання з візуальними підказками.
-
Клей у тюбику для склеювання елементів.
Розмір фігурки: 5 х 4 х 10 см.
Розмір упаковки: 13.5 х 2.5 х 19 см.
Такий набір — це не тільки красива декоративна іграшка, але й захопливий творчий процес, особливо для прихильників ручної роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пінокартон |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 19 мм |
| Ширина упакування | 13.5 мм |
| Висота упаковки | 2.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴





